O FIRMIE
SOLIS ENERGY PV
DLACZEGO ENERGIA ODNAWIALNA

SOLIS ENERGY PV

SOLIS ENERGY PV to firma o zasięgu ogólnopolskim, dedykowana branży odnawialnych źródeł energii (OZE). Wdrażamy optymalne i innowacyjne rozwiązania w zakresie budowania farm fotowoltaicznych.

Jesteśmy zespołem przedsiębiorców z ogromnym i wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej zarówno przemysłowej jak i mieszkaniowej. Dzięki zakończonym pełnym sukcesem realizacjom kompleksowych projektów przy wykorzystaniu profesjonalnego zaplecza eksperckiego, staliśmy się wiodącą marką na rynku. Od zawsze przyświeca nam cel, aby wszystkie nasze działania odbywały się w poszanowaniu i ochronie środowiska. Dlatego też powstała Solis Energy PV – spółka należąca do naszej grupy kapitałowej, która, promując odnawialne źródła energii i wdrażając innowacyjne systemy fotowoltaiczne, z wielką pasją wspiera przemiany energetyczne zachodzące w Polsce.

DZIAŁAMY WIELOWYMIAROWO

  1. Wyszukujemy lokalizacje pod budowę elektrowni fotowoltaicznych i zawieramy umowę z właścicielem gruntu, uzyskujemy decyzję środowiskową.
  2. Zagospodarowujemy przestrzeń pod inwestycje. Określamy warunki zabudowy. Ustalamy warunki przyłączeniowe. Tworzymy projekt budowlany. Otrzymujemy pozwolenie na budowę. Przygotowujemy dokumenty i przystępujemy do aukcji.
  3. Realizujemy farmy fotowoltaiczne. Budujemy elektrownię fotowoltaiczną pod klucz lub sprzedajemy projekt.

SKONTAKTUJ SIĘ

JAK DZIAŁAMY

POZYSKUJEMY GRUNTY POD INWESTYCJE

  1. Wyszukujemy lokalizacje pod budowę elektrowni fotowoltaicznych z wykorzystaniem oprogramowania GIS (Geographic Information System).
  2. Przedstawiamy ofertę współpracy i zawieramy umowę z właścicielem gruntu.
  3. Uzyskujemy decyzję środowiskową, jak i wszystkie inne decyzje administracyjne i pozwolenia niezbędne do rozpoczęcia budowy.